SURİYE KURBAN (AKİKA, ADAK, HAYIR KURBANI)

Sepete Ekle

Türkmen Dağı'ndan Halep ve İdlib'e, Suriye’nin her yerinde en sıcak çatışma bölgelerinde kurbanlarınızı kestirebiliyor, başta yetimler ve mazlumlar olmak üzere dilediğiniz zumreye etlerinizi dağıtıyoruz… Biz bu hayıra aracılık ediyoruz…
 

Suriye’de adak akika ya da hayır kurbanı kestirmek mazlumların sofralarına ikram etmek ister misiniz? Kurbanlarınızı Suriye’de kesiyor mazlumlara dağıtıyoruz. Whatsapp aracılığı ile size videosunu hatta kimlere ulaştığına kadar gönderiyoruz.

KESİM GÖRÜNTÜLERİNİZ CEBİNİZDE
 

Kurban kesiminiz tamamlandığında cebinize kesildiğine dair bir mesaj alırsınız. Daha sonra  en kısa zamanda kesim görüntüleri tarafınıza ulaştırılır.

 

KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ İÇİN / SON GÜN NE ZAMAN?
 

Son gün Kurban Bayramının 3. günüdür. Bu zamana kadar bağışlarınızı yapamadıysanız, bayram günü resmi tatil olacağından yatırdığınıza dair dekontun fotoğrafını bize göndermeniz yeterlidir.
 

VEKALET SAHİPLERİNİN İSİMLERİNİ YAZMAYI UNUTMAYALIM
 

Vekalaten bağışta bulunanların kimin adına kestirmek istediklerini, vekalet sahibinin adını- kurban görüntülerini gönderebilmemiz için ise whatsapp yüklü telefon numaralarını açıklamaya eklemeleri gerekmektedir.

📸Aynı kampanyaya, tek seferde 100₺ ya da üzeri bağışta bulunduğunuz taktirde fotoğraf gönderimi,
📽▶️ 1000₺ ve üzeri bağışlarda ise video gönderilir.